Ocieplenia-pianą.pl —

Izolacja dachu membraną dachową

+48 570 64 64 64
Strona Główna / Usługi / Izolacja membraną dachową

Izolacja membraną dachową

Izolacja dachu membraną dachową

izolacja membraną dachową
Dachowe pokrycie membraną

Izolacja płynną membraną dachową to wszechstronna metoda, który gwarantuje najwyższej jakości izolację zarówno pianki poliuretanowej, drewna, papy, gontu bitumicznego jak i również blachy.

Izolacja dachów membraną dachową - co należy wiedzieć?

Izolacja pokryć dachowych płynną membraną dachową to wszechstronna metoda, który gwarantuje najwyższej jakości izolację przed wilgocią zarówno pianki poliuretanowej, drewna, papy, gontu bitumicznego jak i również blachy. Ten nowoczesny materiał do zewnętrznej izolacji i uszczelniania dachów jakim jest „Hydronylon” zapewnia szczelne pokrycie, izolację i ochronę wszelakiego rodzaju powierzchni budowlanych, a ponadto jest ekologiczny i bezpieczny dla otoczenia.

Izolacja dachu płynną membraną dachową (Hydronylonem) to również skuteczna metoda napraw istniejących już pokryć dachowych, ponieważ niweluje ona konieczność ich renowacji i kosztownych napraw. Hydronylon HN można zastosować zarówno na całej powierzchni dachu, jak również tylko na wybranym elemencie np. kominie. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem producenta Hydronylonu firmy PROOF-TECH i możemy zagwarantować Państwu najwyższej jakości usługi dokładając starań by sprostać wszelkim wymaganiom. Więcej o hydronylonie »

Dodatkowe zalety membrany dachowej

Membrana Hydronylonowa jako materiał jednoskładnikowy tworzy ciągłą i szczelną warstwę przez co charakteryzuje się zwartą strukturą oraz zapewnia dokładne pokrycie powierzchni dachu. Szczególne zastosowanie wykazuje przy pokryciu elementów narażonych na odkształcenia plastyczne oraz sprężyste.

Kolejną zaletą membrany jest właściwość odstraszania ptaków, a tym samym eliminacja wyrządzonych przez nią szkód. Hydronylon cechuje najwyższa trwałość izolacji i zabezpieczenie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Dlaczego Hydronylon — w skrócie
  • TRWAŁOŚĆ: Spójna, szczelna i wytrzymała izolacja na długie lata.
  • INNOWACYJNOŚĆ: Jednoskładnikowy produkt na bazie polimerowych żywic.
  • UNIWERSALNOŚĆ: Możliwość stosowania na wszelkiego typu powierzchniach.
  • POZIOM IZOLACJI: Gwarancja najwyższej jakości izolacji dachu.

Jaką membranę stosujemy?

Stosowane produkty grupy Hydronylon
  • Hydronylon HN
  • Hydronylon HP
  • Hydronylon HMS(P)
proof-tech izolacje
WYCENA ONLINE
Partnerzy PROOF-TECH
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy PROOF-TECH, producenta Hydronylonu.
Zobacz certyfikat Więcej o PROOF-TECH »

My w trakcie pracy

Zdjęcia wykonane w trakcie naszych realizacji montażu izolacji natryskiwanych.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!