Ocieplenia-pianą.pl —

Ocieplenie magazynu pianką poliuretanową

+48 570 64 64 64
Strona Główna / Usługi / Ocieplenie magazynu

Ocieplenie magazynu

Izolacja magazynu pianką poliuretanową

ocieplenie magazynu
Natryskowe docieplenie magazynu

Metoda natryskowa jest najefektywniejszą na rynku; ekologiczną, długotrwałą oraz posiadającą najwyższy stopień izolacji hydrotermicznej metodą ocieplenia magazynu.

Ocieplenia magazynów pianką - co należy wiedzieć?

Już cienka warstwa natrysku pianką poliuretanową powoduje wypór wilgoci z magazynu i regulację przepływu powietrza, co obniża możliwość zapoczątkowania się procesom gnilnym. Zastosowanie pianki PUR jako izolacji magazynu zbożowego eliminuje obecność gryzoni i zapewnia odpowiednie warunki do przechowywania zboża, które nie kiełkuje przedwcześnie i pozostaje suche przez długi czas.

Izolacja pianką dobrze sprawdza się w przypadku przerabiania starych pomieszczeń na magazyny zbożowe. Dzięki właściwościom pianki, przechowywane produkty w warunkach bardzo niskich temperatur nie ulegną przemarznięciu, co umożliwia magazynowanie ich w bezpieczny sposób. Dzięki metodzie piankowej każde pomieszczenie można przerobić na pełno funkcjonalny magazyn, a tym samym obniżyć koszty inwestycyjne.

Pianka dla magazynów?

Najważniejszą zaletą ocieplenia magazynów zbożowych pianką poliuretanową jest całkowita bezzapachowość tej izolacji. Pianka PUR zapewnia odpowiednią higienę i hamuje rozwój drobnoustrojów. Jest wrogiem gryzoni oraz grzybów. W porównianiu z powszechnymi metodami izolacji, pianka jako jedyna gwarantuje całkowite pokrycie powierzchni bez nawet najdrobniejszych szczelin!

Dlaczego pianka — w skrócie
  • POZIOM IZOLACJI: Gwarancja doskonałej izolacji magazynu w zimie i lecie.
  • DŁUGOTRWAŁOŚĆ: Izolacja na długie lata, nieatrakcyjność dla szkodników i grzybów.
  • EKOLOGIA: Brak pylenia, antyalergiczność oraz bezwonność izolacji.

Czym izolujemy magazyny?

Stosowane pianki zamkniętokomórkowe
  • Purios HR
  • Purios H
  • Purios H77
purinova ocieplenia

*„Purios” to nowa nazwa produktów znanych jako „Izopianol”. Zmiana ta jest wynikiem otwarcia się firmy Purinova na rynki zagraniczne, skład produktów pozostał niezmienny.

WYCENA ONLINE
Partnerzy Purinova
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Purinowa.
Zobacz certyfikat Więcej o Purinova »

My w trakcie pracy

Zdjęcia wykonane w trakcie naszych realizacji montażu izolacji natryskiwanych.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!