Ocieplenia-pianą.pl —

Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową

+48 570 64 64 64
Strona Główna / Usługi / Ocieplenie poddasza

Ocieplenie poddasza

Izolacja poddasza pianką poliuretanową

ocieplenie poddasza
Natryskowe docieplenie poddasza

Metoda natryskowa jest najkorzystniejszą dostępną na rynku metodą ocieplenia poddasza łączącą w sobie najwyższą ekologiczność, długotrwałość oraz stopień izolacji termiczno-akustycznej.

Ocieplenia poddaszy pianką - co należy wiedzieć?

Kwestią pierwszorzędową w przypadku każdego budynku jest ocieplenie poddasza. Stosowana przez nas metoda izolacji pianką poliuretanową gwarantuje szczelne pokrycie bez względu na ukształtowanie powierzchni pokrywanej. Pianka PUR wypełnia szczeliny, luki oraz nierówności przez co nie dochodzi to zjawiska utworzenia mostków termicznych i niepożądanej utraty ciepła, jak w przypadku innych metod dociepleniowych.

Aby wyeliminować możliwość powstania szczelin i zagwarantować niezmienne parametry oraz maksymalną efektywność izolacji istotna jest również sama jakość wykonania montażu izolacji. Dobrze wykonana izolacja poddasza to inwestycja, która zwraca się każdego dnia użytkowania budynku, dlatego warto zwrócić na nią szczególną uwagę.

Dodatkowe zalety pianki PUR

Dużym plusem jest fakt, iż w trakcie montażu pianki nie dochodzą nam dodatkowe elementy, a więc w prosty sposób można uniknąć błędów wykonawczych. Ponadto pianka PUR nie wywołuje alergii, ma neutralny zapach, nie jest również miejscem zasiedlanym przez domowe gryzonie czy grzyb.

Pianka utwardzana jest metodą termiczną, a pod wpływem wysokiej temperatury nie powraca ponownie do stanu ciekłego. Nie topi się i w przypadku spalania dochodzi do zwęglenia, które zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia, co stanowi kolejną zaletę tej metody.

Dlaczego pianka — w skrócie
Główne zalety natryskowego ocieplenia poddasza pianką poliuretanową to:
  • POZIOM IZOLACJI: Gwarancja najwyższej dostępnej jakości ocieplenia w branży.
  • DŁUGOTRWAŁOŚĆ: Izolacja na długie lata oraz nieatrakcyjność dla szkodników i grzybów.
  • EKOLOGIA: Brak pylenia, antyalergiczność oraz neutralny zapach.

Czym izolujemy poddasza?

Stosowane pianki otwartokomórkowe
  • Purios ET
  • Purios FR
  • Purios E
purinova ocieplenia

*„Purios” to nowa nazwa produktów znanych jako „Izopianol”. Zmiana ta jest wynikiem otwarcia się firmy Purinova na rynki zagraniczne, skład produktów pozostał niezmienny.

WYCENA ONLINE
Partnerzy Purinova
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Purinowa.
Zobacz certyfikat Więcej o Purinova »

My w trakcie pracy

Zdjęcia wykonane w trakcie naszych realizacji montażu izolacji natryskiwanych.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!