"Z czystym sumieniem polecam pana Sebastiana. Realizacja to pełen profesjonalizm. Ekipa pomocna i fachowa – doradzili w każdej kwestii. Wszystko wykonane na czas, zgodnie z umową, a cena bardzo uczciwa i konkurencyjna. Praca zrobiona cacy, r równiutko, po prostu bajka! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam całą ekipę!"
Zbigniew F
★
★
★
★
★
Firma na SZÓSTKĘ . Solidna , kompetentna , łącząca wysoką jakość usług z etyką działania. Szef Firmy Pan Sebastian doradzi , podpowie , pomoże. Bardzo dziękuję za szybko i fachowo wykonaną pracę. Pozdrawiam
natan siwulski
★
★
★
★
★
Artur Ferdek
★
★
★
★
★
Pawel Dex
★
★
★
★
★
Usługa pianowania dachu wykonana profesjonalnie, terminowo i zgodnie z ustaleniami. Polecam!